На почеток на врска: не не, доста ми е само салата ууу и ова ми е многу јас обично помалку јадам…6 години подоцна: Свинско гиро со кромид!

Browsing Tag

мода

Зима за жени со стил

Зимската мода можеби се чини како здодевна и монотона, но факт е дека ако искомбинирате правилно бои и текстури, може да добиете навистина атрактивен…
Повеќе

Измодерена зима

Зимската сезона започнува, а кај и да е ќе почнат и модните недели и презентации на колекциите на популарните брендови за претстојниот период. Од…
Повеќе